WYJŚCIE DO TEATRU BANIALUKA
Dnia 3 czerwca grupa Średniaki i Młodsze Starszaki wybrała się do Teatru Lalek Banialuka na spektakl „Ach, jak piękna jest Panama”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły przygody bohaterów, poznając wartość przyjaźni, marzeń i wspólnego odkrywania świata. Barwna scenografia, ciekawe efekty oraz gra aktorów dostarczyły wielu pozytywnych emocji. Wyjście do teatru było dla dzieci cennym doświadczeniem kulturalnym i okazją do rozwijania wyobraźni.





